O nás

Vítáme Vás na portálu Divoč.cz, který byl spuštěn v říjnu 2020 a jako jediný na českém internetu se zaměřuje na netradiční sporty, outdoorové aktivity a adrenalinová dobrodružství. Během krátké doby si náš portál oblíbily stovky lidí a díky unikátnímu obsahu oslovujeme stále další návštěvníky. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích – odkazy na ně naleznete v záhlaví stránky.

Točíme a píšeme hlavně pro sportovce začátečníky a mírně pokročilé, dále také pro sběratele nových zážitků i pro ty, kteří se teprve odhodlávají změnit svůj životní styl na aktivnější.

Naši redaktoři se seznamují s méně obvyklými sporty a aktivitami, zajímá nás kvalitní péče o tělo a mysl a občas se vydáváme po stopách inspirativních sportovních osobností a dobrodruhů.

Spolupracujte s námi

Jsme otevření novým zážitkům i spolupráci. Máte tip na zajímavý sport, aktivitu nebo událost? Chcete pro nás psát, točit nebo s námi jinak spolupracovat? Rádi byste nám sdělili nějakou připomínku k naší práci? Kontaktujte naší redakci na email: anna@divoc.cz.

Inzerce na Divoč.cz

Cílovou skupinu našeho portálu tvoří muži i ženy, a to převážně ve věku 25-40 let. Většina našich čtenářů pochází z krajských měst a řadí se do vyšší příjmové třídy.

Typický návštěvník portálu Divoč.cz je rekreační nebo amatérský sportovec, turista, „sváteční dobrodruh“ anebo člověk, který se snaží o změnu ve svém životě směrem k aktivnímu životnímu stylu.

Přehledný ceník a další informace o možnostech inzerce rádi obratem zašleme. Kontaktujte nás na info@divoc.cz nebo na 603 465 477.

 
Technickou a marketingovou podporu zajišťuje:
www.chcireklamu.eu | tel.: 603 993 555