Dobrodružství

Špacír, aneb pochod na který se bojíte vyrazit

100 km těžkým terénem, přes lesy i louky, po tmě, v horku, v zimě, do kopců, z kopců… puchýře, nevolnosti, halucinace z únavy… telefonní linka kam se hlásí odpadlíci, záchranné auto pořadatelů sbírající nejhůře poškozené…a na konci ti, kteří namáhavou cestu přežijí houfně spící ve skautské klubovně, v ovzduší co by se dalo krájet, aby se na druhý den rozjeli do svých domovů ověnčení titulem „Valašský lezúň/ka.“

„Vystřel mě katapultem!“ Chcete adrenalinový zážitek pod stromeček?

I když doteď pro mnohé bylo největším adrenalinem předvánoční nakupování dárků v zavřených obchodech a snaha vyznat se v systému PES, prosincové rozvolňování opatření svědčí o tom, že tu s námi covid nebude věčně. A právě na tuto příležitost nedočkavě čekají zážitkové kanceláře se svou nabídkou, ve které nechybí štědrá dávka extrémních zážitků. Láká vás volný pád vesmírem, únikovka v jeskyni nebo spíš projížďka tankem?

Chvála komínářství

Komín, tyčící se nad továrním komplexem, může působit dojmem solitéra. Komínářství ale rozhodně není individuálním sportem! Ba naopak. Dostanete se k němu zpravidla přes kamarády. Stalo se to i mě! Než jsem si něčeho stačil všimnout, už jsem s nimi lezl po kramlích.

🦠LOCKDOWN SPECIÁL #1 – Do Prčice!

I když je lockdown, není třeba klesat na mysli a krotnout doma. Divočet můžeme dál! Individuální výlety do přírody ani blbnutí pod vlastní střechou nikdo nezakázal a asi to ani nehrozí. Pokud na vás nic neleze, zahoďte aspoň na chvilku všechny starosti s nedostatkem/přebytkem práce ve vašem oboru, s distančním vzděláváním dětí i s celkovou situací a pojďte si s námi aspoň na chvilku vyčistit hlavu. Tentokrát si uspořádáme soukromý dálkový pochod.